O nasInformacje o Firmie

PSA Parts jest wiodącym dostawcą akumulatorów, zasilaczy i ładowarek w Europie. Z ponad 20-letnim doświadczeniem dostarczania produktów energetycznych, PSA Parts zbudowało silne relacje z producentami baterii i akcesoriów, w tym zostało licencjonowanym przedstawicielem Duracell. Rozprowadzamy produkty marki 2-Power oraz Duracell, OEM (Original Equipment Manufacturer) czyli oryginalne markowe produkty i wysokiej jakości zamienniki. Wszystkie gwarantują 100% kompatybilności i prawie wszystkie posiadają roczną gwarancję. PSA Parts dostarcza towar klientom w całej Europie, w tym dystrybutorom, sprzedawcom komputerów jak również końcowym odbiorcom.

Naszym celem jest, aby zapewnić pełną gamę rozwiązań energetycznych dla urządzeń przenośnych, w tym twojego laptopa, aparatu cyfrowego, kamery, DVD ,odtwarzaczy MP3 i wideo, jak i komputera kieszonkowego, smartphona i PDA. Dostarczamy tylko produkty wysokiej jakości w dobrej cenie, z najlepszą możliwą obsługą. Przeglądaj ogromną gamę produktów i prosimy o kontakt z naszym zespołem ekspertów, jeśli nie możesz znaleźć to, czego szukasz.

Marka 2-Power i logo jest własnością PSA Parts Ltd. DURACELL jest zarejestrowanym znakiem towarowym Duracell Batteries BVBA oraz Duracell U.S. Operations Inc., używanym w ramach licencji. Wszystkie znaki towarowe są potwierdzone przez producenta. Wszystkie inne informacje na tej stronie są własnością PSA Parts Ltd. i nie mogą być wykorzystywane bez naszej pisemnej zgody.

Praca w PSA

Jeden Rok Gwarancji Jeden Rok Gwarancji i 100% Gwarancji Kompatybilności na wszystkie nasze produky.
BSI Certified, ISO9001 Qualified company. Posiadamy certyfikat BSI ISO 9001:2008 Qualified company.