O nas

Informacja dotycząca koronawirusa

Po wczorajszym oświadczeniu rządu Wielkiej Brytanii chciałem poinformować Cię o pozycji operacyjnej PSA w tych trudnych czasach.

Naszym podstawowym obowiązkiem jest zapewnienie opieki i wsparcia dla naszego zespołu, ich rodzin oraz przestrzeganie wytycznych rządowych. W ciągu ostatnich kilku tygodni przenieśliśmy jak najwięcej pracowników do pracy w domu. Są w stanie zapewnić tak samo wysoki poziom obsługi, jakiego oczekujesz od PSA, za pośrednictwem tych samych numerów kontaktowych i poczty e-mail. Nasz zespół jest dostępny od 10:00 do 18:30.

Aby chronić nasze zespoły magazynowe, wprowadziliśmy podwyższone wymagania dotyczące zdrowia i bezpieczeństwa oraz wprowadziliśmy dodatkowe zmiany w naszej działalności. W tym tygodniu zakończyliśmy odbiory osobiste klientów z naszych magazynów, aby zmniejszyć liczbę osób odwiedzających. Nasz partner logistyczny DHL, który znajduje się w naszym zakładzie, nadal dostarcza jak zwykle, chociaż wprowadził nieco inne procedury uzyskiwania POD, które nie wymagają już kontaktu fizycznego.

Zapotrzebowanie na niektóre linie produktów jest bardzo wysokie i pracujemy przez całą dobę, aby spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Mamy nadzieję, że zrozumiesz, że priorytetem są zamówienia dla kluczowych branż, takich jak NFZ, administrację rządowe, edukacja i transport.

Dziękujemy za zrozumienie i wsparcie w tych niepewnych czasach. Oczywiście postępujemy zgodnie z najnowszymi wskazówkami rządu i jeśli coś się zmieni, oczywiście natychmiast zaktualizujemy. Chciałbym również podziękować naszemu fantastycznemu zespołowi, który ciężko pracuje, aby wspierać naszych klientów.

Pozdrawiam

James McBrien
Dyrektor Zarządzający

Informacje o Firmie

PSA Parts jest wiodącym dostawcą akumulatorów, zasilaczy i ładowarek w Europie. Z ponad 20-letnim doświadczeniem dostarczania produktów energetycznych, PSA Parts zbudowało silne relacje z producentami baterii i akcesoriów, w tym zostało licencjonowanym przedstawicielem Duracell. Rozprowadzamy produkty marki 2-Power oraz Duracell, OEM (Original Equipment Manufacturer) czyli oryginalne markowe produkty i wysokiej jakości zamienniki. Wszystkie gwarantują 100% kompatybilności i prawie wszystkie posiadają roczną gwarancję. PSA Parts dostarcza towar klientom w całej Europie, w tym dystrybutorom, sprzedawcom komputerów jak również końcowym odbiorcom.

Naszym celem jest, aby zapewnić pełną gamę rozwiązań energetycznych dla urządzeń przenośnych, w tym twojego laptopa, aparatu cyfrowego, kamery, DVD ,odtwarzaczy MP3 i wideo, jak i komputera kieszonkowego, smartphona i PDA. Dostarczamy tylko produkty wysokiej jakości w dobrej cenie, z najlepszą możliwą obsługą. Przeglądaj ogromną gamę produktów i prosimy o kontakt z naszym zespołem ekspertów, jeśli nie możesz znaleźć to, czego szukasz.

Marka 2-Power i logo jest własnością PSA Parts Ltd. DURACELL jest zarejestrowanym znakiem towarowym Duracell Batteries BVBA oraz Duracell U.S. Operations Inc., używanym w ramach licencji. Wszystkie znaki towarowe są potwierdzone przez producenta. Wszystkie inne informacje na tej stronie są własnością PSA Parts Ltd. i nie mogą być wykorzystywane bez naszej pisemnej zgody.

Praca w PSA

Jeden Rok Gwarancji Jeden Rok Gwarancji i 100% Gwarancji Kompatybilności na wszystkie nasze produky.
BSI Certified, ISO9001 Qualified company. Posiadamy certyfikat BSI ISO 9001:2008 Qualified company.