O nas

Informacje o Firmie

PSA Parts Informacje o Firmie

Informacje o PSA Parts Ltd

Wybrana przez firmy na całym świecie, PSA Parts to dystrybutor z wartością dodaną, który łączy globalne marki IT i CE z naszą rozległą siecią ponad 5000 sprzedawców, sprzedawców detalicznych i e-sprzedawców na całym świecie.

Działamy na ponad 40 rynkach, a nasze biura i centra dystrybucyjne znajdują się w Londynie, Hanowerze, Rotterdamie, Melbourne i Rhode Island. Wśród naszych marek znajdują się marki domowe, specjalistyczni producenci z branży IT oraz marki własne zaprojektowane specjalnie dla naszych klientów.

Naszym celem jest, aby zapewnić pełną gamę rozwiązań energetycznych dla urządzeń przenośnych, w tym twojego laptopa, aparatu cyfrowego, kamery, DVD ,odtwarzaczy MP3 i wideo, jak i komputera kieszonkowego, smartphona i PDA. Dostarczamy tylko produkty wysokiej jakości w dobrej cenie, z najlepszą możliwą obsługą. Przeglądaj ogromną gamę produktów i prosimy o kontakt z naszym zespołem ekspertów, jeśli nie możesz znaleźć to, czego szukasz.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firma PSA opracowała szereg kompleksowych rozwiązań i usług, które pomagają sprzedawcom i sprzedawcom detalicznym rozwijać działalność i odnosić sukcesy na nowoczesnych, szybko ewoluujących rynkach. Oferujemy porady dotyczące kategorii i rynku od doświadczonych zespołów specjalizujących się w Twoich rynkach, wraz z Wyszukiwarką części, plikami danych produktów i niestandardowymi integracjami, aby zapewnić, że potrzebne dane są na wyciągnięcie ręki.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jak PSA może pomóc w rozwoju Twojej firmy.

BSI Certified, ISO9001 Qualified company. Posiadamy certyfikat BSI ISO 9001:2008 Qualified company.