Pomoc - Numery VPN i Numery Części

Nasze Numery VPN i Numery Części

Istnieje możliwość zamawiania produktów z PSA nie znając numeru części PSA. Wystarczy znaleźć produkt, którego potrzebujesz na naszej stronie internetowej, a następnie kliknąć przycisk "dodaj do zamówienia", produkt oraz jego opis pojawi się na Twoim zamówieniu.

Możesz też zamówić produkt z PSA przy użyciu albo Numeru Częćci PSA (PNo), lub w nowy sposób używając naszego numeru VPN.Możesz znaleźć numer części PSA w naszym katalogu lub na produkcie, który wymieniasz. Natomiast numery VPN znajdziesz na naszej stronie internetowej. By znaleźć produkt, którego potrzebujesz, przejrzyj kartę "Specyfikacja".

Porada: Jeśli znasz już nasz numer VPN lub PNO, numer produktu, wprowadź go w polu wyszukiwania (na pasku nawigacyjnym po lewej stronie ekranu), by go odszukać.

Jeśli Twoja firma wymaga znajomoci numerów części PSA, PNO, możesz złożyć zamówienie, logując się na naszej stronie internetowej, znaleźć produktu, kliknąć na "Wyświetl numer części PSA" i numer sie pojawi. Informacje tę, można również znaleźć w karcie produktu w "Specyfikacji". Alternatywnie numer cześci PSA ,PNO, dla każdego produktu pojawi się w e-mailu potwierdzającym zamówienie.

Należy pamiętać: Musisz się zalogować na swoje konto na stronie PSA, by móc wejść w "Wyświetl numer części PSA" . Jeśli link nadal nie pojawi się po zalogowaniu, trzeba skonsultować się z Twoim menedżerem konta, aby tę funkcję ustawić.